Atsitiktinai išgelbėjo pats pigiausias draudimas

Atsitiktinai išgelbėjo pats pigiausias draudimas

Ar tikite, kad pigiausias draudimas gali pasitarnauti su kaupu?

Suprantama, kad kiekvieno žmogaus nuomonę reikia gerbti, bet negalima sakyti, jog pigiausias draudimas nėra naudingas, niekaip nesuprantu, kaip galima taip, juk ir pats pats pigiausias yra naudingas, jei aplinkui mus tokia ne visiškai saugi aplinka.

Mes gyvename 5 devynių aukštų daugiabutyje. Šį aukšta pasirinkome todėl, kad mus suptų kaimynai, o žiemą būtų gan šilta ir šaltukas ne toks baisus. Bet renkantis kaimynus verta tinkamai įvertinti ir riziką, kuri vieną dieną gali išlįsti iš maišo kaip yla. Kaip atsitiko mums ir labai džiaugiamės, kad mums tokioje situacijoje padėjo pats pats, kaip sakoma pigiausias draudimas. Ir tiems kam labai smalsu, papasakosiu kaip viskas nutiko.

Prieš kelis metus, už labai didelę sumą įsigijome prabangų nekilnojamąjį turtą. Jis buvo miesto centre, vieno įėjimo name gyveno trys šeimos, kartu su mūsų sudėjus. Mūsų būstas buvo antrame aukšte, nes trečio aukšto nebuvo, o kita šeima buvo įsikūrusi gan erdvioje palėpėje.

Kartą, drausdamas savo Porshe automobilį KASKO draudimu pastebėjau lankstinuką apie draudikų siūlomas akcijas bei nuolaidas įmokoms, jei kartu bus pasirinktas ir automobilio draudimas ir turto draudiminės paslaugos. Tad pasiskaičiavęs galvoje nusprendžiau apdrausti ir mūsų nekilnojamąjį turtą. Bendru su brokere sutarimu buvo pasirinktas pigiausias turto draudimas skaičiuoklės pagalba, kuris man atsiėjo šiek tiek daugiau, nei 500 litų per metus. Bet palyginus kokią žąlą galėjau patirti po kiek tai laiko, tai visiškai kapeikos.

Po apdraudimo gavau iš žmonės pylos, nes buvau paklaustas ar neturiu kur pinigų dėti, kad taip išlaidauju. O aš ramiai atsakiau, kad saugius ir pats dievas saugo. Mano žodžiai pasitvirtino jau po pusmečio, kai kaimynė iš aukščiau apliejo mūsų butą ir paklausta ar niekas netrūko dievagojosi, kad pas ją viskas tvarkoje. Darbandė pakišti mintį, kad gal po lietaus prakiuro kur stogas, nors iki to momento jau visą savaitę nebuvo nukritusio nė vieno lietaus lašo iš dangaus. Todėl ši versija greitai subliuško. O kaimynė kur tau, juk nepasisakys kaip tikra lietuvė kas iš tikro nutiko 🙂

Išsikvietėme mūsų namo administratorių ir žalos reguliavimo bei nustatymo tarnybos specialistę. Šie ir nustatė, kad kaimynė mus apipylė per vonios kambarį, nes greičiausiai, kad pamiršo užsukti ar prižiūrėti atsuktus kranus ir vanduo perbėgo per vonios viršų. Po tokio nustatymo kaimynė daugiau nebekėlė jokių versijų, nes draudimo kompanijos atstovė, kuri įvertina žalas, mūsų patirtą nuostolį įvertino net 2650 litų. Ar galite įsivaizduoti kokį nuostolį mes būtume patyrę, jei nebūčiau apsidraudęs, kad ir pačiu pigiausiu draudimu?

Po tokio įvykio, žmona į mano sprendimus pradėjo reaguoti su pagarba. Vaiko ir svetainės kambarį susiremontavome iš naujo ir džiaugėmės, kad mus lydėjo visai atsitiktinė sėkmė, o kas svarbiausias, angelas sargas – pigiausias draudimas.

Straipsnis patalpintas: 2014-08-10

2 thoughts on “Atsitiktinai išgelbėjo pats pigiausias draudimas

  1. Pingback: Labai geri blogai | Pigios kelionės, keltų ir lėktuvų bilietu

  2. Pingback: Plati tema apie automobilio draudimą - SEO straipsnių talpinimas

Comments are closed.