Baldai patogumui ir didesniam komfortui

Baldai patogumui ir didesniam komfortui

Virtuves baldai
Virtuvė yra svarbiausia namų zona, kurioje ne tik gaminamas maistas, bet ir praleidžiama daug laiko. Dėl to, labai svarbu, kad viskas būtų tinkamai įrengta. Svarbiausią funkciją atlieka virtuves baldai, kurie turi užtikrinti patogumą ir estetinį grožį. Juk virtuvė turi būti patogi ir graži. Atminkite, kad baldai yra ilgalaikė investicija, todėl rinkitės atidžiai.
Nesvarbu ar keičiate senuosius virtuvės baldus į naujus, ar kraustotės į naują būstą. Rinktis tinkamus reikės abiem atvejais. Dažnai daroma klaida, kuomet atėjus pas baldų gamintojus, ekspozicijoje dėmesys skiriamas moderniems ir ypač ryškių spalvų baldams. Tuomet klientas savo namuose taip įsivaizduoja tokius baldus. Vis dėl to, specialistai nepataria savo namams rinktis itin ryškias spalvas. Pavyzdžiui, ryškiai raudoni ar žali baldai virtuvėje labai greitai pradės jus erzinti (informacija paimta iš spalvų įtakos žmogaus psichologinei būsenai skirtų informacinių šaltinių). Nors ekspozicijose galima pamatyti daugybę tokių pavyzdžių, tačiau jie skirti tam, kad patrauktų dėmesį ir pirkėjai juos pastebėję susidomėtų gamintoju. Tai visiškai netiks namuose. Verčiau rinktis švelnias ir pastelines spalvas, kurios neišsiskirs iš patalpos.
Visais atvejais virtuves baldai turi būti tokie, kuriais bus patogu naudotis. Svarbu paminėti ir tai, kad baldai, jų išdėstymas, buitinė technika ir daugelis kitų svarbių kriterijų priklauso nuo to, kiek laiko praleidžiate virtuvėje. Tarkim, namų šeimininkai, kurie maistą ruošia itin dažnai norės patogaus stalviršio, ant kurio pasidės visus reikalingus daiktus bei liks vietos maisto gamybai. Ne mažiau svarbus ir buitinės technikos išdėstymas. Jei gaminate itin daug, tai galbūt jums bus patogu, kad orkaitė būtų įmontuota patogiame aukštyje, o ne į apatinę spintelę. Visai kitokie sprendimai bus priimti toje virtuvėje, kurioje namų šeimininkai maistą ruoš itin retais atvejais. Tuomet virtuvės baldų nereikia daug, kaip ir pati virtuvės patalpa, ji gali būti maža.
Dažna dilema – įmontuojama buitinė technika ar laisvai pastatoma? Tai priklauso ne tik nuo noro, bet ir nuo patalpos, kurioje bus virtuvės zona. Kuo ji atviresnė, tuo geresnis sprendimas – įmontuoti. Tuomet viskas bus subtiliai paslėpta. Jei virtuvė uždara, tai galite rinktis, kas jums labiau patinka.
Virtuvės baldus perkame ne vieneriems metams, todėl reikia itin atidžiai rinktis jų dydį, spalvas, išdėstymą, buitinę techniką ir kt. Visų pirma galvokite apie tai, kad jums būtų patogu gaminti maistą, susidėti maisto produktus, pasiimti iš spintelių ar stalčių tai, ko reikia bei jaustis komfortiškai. Tik tuomet nauji baldai virtuvėje bus pasiteisinęs pirkinys.

Naudingų patarimų atrasite ir ČIA.

Straipsnis parašytas ir patalpintas: 2015-03-19