Girdėjote? Auto draudimas internetu ir pas mus

Girdėjote? Auto draudimas internetu ir pas mus

Auto draudimas internetu
Ar prisimenate tuos laikus, kai automobilis buvo prabangos ženklas? Dabar jis yra būtinybė. Mes neįsivaizduojame savo kasdienybės be šios transporto priemonės. Automobilių savininkai turi tinkamai pasirūpinti jo priežiūra ir technine būkle. Taip pat privalomas ir transporto priemonių civilinis draudimas. Viskas kainuoja ne taip jau ir mažai, todėl ieškoma, kaip galima sutaupyti. Dažnai auto draudimas siūlomas geromis kainomis, ypač internetu, todėl jis toks populiarus.
Transporto priemones galime drausti privalomuoju transporto priemonių vairuotojų civilinės atsakomybės arba padės lyg dievas siūlomas KASKO draudimas. Pastarasis dažnai pasirenkamas tuomet, kai turimas brangus ar naujas automobilis. Tiesa, jis kainuoja brangiau, nei privalomasis, tačiau apsidraudus jūs būsite tikri, kad prireikus pagalbos – ji bus suteikta. Jūsų automobilis bus apdraustas nuo vagystės. Nesvarbu ar bus pavogtas pats automobilis, ar tik tam tikros detalės. Taip pat nuo vandalizmo, stichinių nelaimių, avarijų ar nelaimingų atsitikimų. Be to, kelyje nutikus nelaimei jums bus suteikta nemokama techninė pagalba.
Privalomasis transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas apsaugo tik nuo galimų nuostolių, kuriuos patirtumėte, jei sukeltumėte avariją. Nuostoliai padengiami tam, kuriam padarėte žalos. Taip pat gausite išmoką, jei jūs ir kitame automobilyje važiavę keleiviai nukentės įvykio metu. Tdėl labai svarbu pasirinkti, nes, jei į kelionę vykstate ne vienas, tokiu atveju Jums gali būti pasiūlytas kelionės draudimas.
Tuomet, kai prireikia draudimo mes pradedame ieškoti geriausios kainos. Dažnai galime rasti gerų pasiūlymų. Ypatingai, kai siūlomas auto draudimas internetu. Niekur nereikia eiti ir draudimo polisas per kelias minutes po apmokėjimo jau yra jūsų rankose. Argi ne puiku? Taupomas laikas ir pinigai. Dažnai bijoma draustis internetu, nes manoma, kad tai nepatikimas būdas. Tai nėra tiesa. Pagalvokite, juk draudžiatės tose pačiose draudimo bendrovėse, kuriose galėtumėte apsidrausti nuėję į susitikimą su draudimo vadybininku. Kai tai suprantame, tuomet galime atsikvėpti ir nebeieškoti apgaulės ten, kur jos nėra.
Kaip ir perkant bet kurias prekes, taip ir draudimo paslaugą, mes norime gerų kainų. Kiekviena draudimo bendrovė gali pasiūlyti skirtingas sąlygas ir kainas, todėl ieškant geriausio verta skirti šiek tiek laiko ir peržvelgti bent kelis pasiūlymus. Tikėtina, kad labai greitai rasite gerą kainą, kuri siūloma už transporto priemonės draudimą.
Automobilių draudimas nors ir privalomas, tačiau ne visi draudžiasi. Kartais pamirštama, o kartais manoma, kad jo nereikia. Taip neatsakingai negalime elgtis. Nuo mūsų sąmoningumo kelyje priklauso tiek daug nekaltų žmonių gyvybių. Draudimas nepadės išvengti avarijų ar vagysčių, bet padės nepatirti dėl tokių nemalonių įvykių dar ir finansinių nuostolių.

Straipsnis parašytas: 2014-08-16