Ir plastikiniai langai gali tarnauti ilgai

Ir plastikiniai langai gali tarnauti ilgai

Plastikiniai langai Vilniuje yra populiariausias produktas

Kai prieš daugelį metų teko lankytis Vilniuje, tai namai atrodė labiau vienodi, nei dabar. Žinoma, kad rusų laikais visi langai buvo gaminami pagal vieną kurpalių ir dar iš medžio, o apie plastiką niekas net ir nesvajojo. Bet langai nebuvo brangūs, juos buvo galima gauti tiek iš gamintojų, tiek iš  juos prižiūrėtojų, o, kad ir iš vidurinių mokyklų, kur darbų pamokos buvo aktualesnės, nei dabar, todėl langų turėdavo į valias.

Po 1991 laisvės atkūrimo, kalbu apie Lietuvą, į mūsų šalį atkeliavo naujas verslas ir papūtė naujas vėjas, tai yra plastikiniai langai ir Vilniuje jie buvo vieni iš pirmųjų. Verslininkai gana ilgą laiką trynė rankomis ir džiaugėsi pelnu, kurį nešė plastikiniai langai Vilniuje, bet dabar, viskas yra kitaip.

Dabartiniai plastikiniai langai Vilniuje yra gaminami įvairiomis kainomis, galima sakyti, kad net labiau nei konkurencingomis. Aišku, galima daryt prielaidą, kad kažkada langų kainos buvo išplėstos iki nerealių lubų, todėl yra dar kur trauktis, o ir kokybė ne visų jau atitinka ankstesnių laikų. Šiuolaikiški langai geba susisukti ir išsikreipti vos per 6 mėnesius, ko nepasakyčiau apie ankstesnės gamybos langus, nes mano daugiabučio langai yra vos ne 12-15 metų senumo, bet per sieneles nepraleidžia nė lašo vandens, o šaltą žiemą gana sėkmingai sulaiko besibeldžiantį šaltį.

Taigi, ankščiau plastikiniai langai buvo gaminami geriau ir kokybiškiau, tik gaila, kad lietuviai saviems stumia prastesnius ir brangiau, nesaugo savų, šlamštą stumdo, todėl ir pikta. O kur dar pasitikėjimas?

Tad galima labai stipriai pasiginčyti ar siūlomi langai Vilniuje yra tokios pat kokybės kaip prieš 10-20 metų? Nemanau, bet, kad roletati Vilniuje kokybiški tai faktas, nes prieš 20 metukų tokių net nesapnavo net ir pats Prezidentas. Šiai dienai roletų pasiūloje yra ne tik įvairių, bet dar ir už labai gerą bei patrauklią kainą. O kas roletų spalvų ir raštų įvairovė, tai ir pats velnias sprandą nusisuktų besirinkdamas. Kartas net pagalvoju, o kam tiek jų reikia, bet jei nebūtų tokio poreikio, kažin ar kas juos gamintų. Todėl roletų verslas taip pat klesti ir sostinėje. Roletai Vilniuje siūlomi vos ne kiekviename prospekte ar bromelyje. Gal ir gerai, juk nuo konkurencijos ir priklauso mažesnės jų kainos. Ną, o kokybę manau, kad patys klientai yra išsirinkti kokybišką, patvarią, o jei kas, tada tiesiog pakelia riaušes pardavėjui ir atstato visą prekės, kainos ir roletų bei langų kokybės balansą.