Įtempiamos lubos – neįkainojamas tvarumo jausmas

Įtempiamos lubos. Visuomenėje jau nuo senų laikų yra susidariusi nuomonė, jog kokybiškos paslaugos ar daiktai kainuoja daugiau, tačiau tarnauja gerokai ilgiau. Šią taisyklę tikrai galima pritaikyti įvairiose gyvenimo situacijose, tačiau įtempiamos lubų sistemos tikrai yra maloni išimtis. LubuMenas.lt įtempiamos lubos savo kaina žavi gerokai labiau nei gipso kartono konstrukcijos, bet tai toli gražu nereiškia, jog įtempiamų lubų sistemomis negalima pasitikėti. Įtemptos lubos savo estetine išvaizda gali sužavėti net didžiausius perfekcionizmo gerbėjus, o savo ilgaamžiškumu papirkti praktiškų sprendimų mėgėjus. Gipso kartono lubos taip pat yra geras sprendimas, tačiau įtempiamų lubų konstrukcija tikrai turi svarių pranašumų, ir ne tik kainos prasme.

Įtempiamos lubos

įtempiamos lubos

Šios lubos – patikima apsauga nuo drėgmės

Įtempiamos lubų sistemos visiškai nebijo drėgmės pojūčio, todėl tai itin racionalus sprendimas vonios kambaryje, pirties bei baseino patalpose. Taip pat šios lubos yra priemonė, kuria tikrai galima pasitikėti patalpų užliejimo atveju. Maža įtempiamos lubos kaina neapriboja jų funkcionalumo bei patikimumo savybių. Įtempiamos lubos gali pasigirti elastingais rezervuarais, kurie teigiamai pasitarnauja atsiradus nenumatytiems užliejimo veiksniams. Vienas kvadratinis įtempiamų lubų metras sugeba išlaikyti net 100 litrų vandens, o tai ypatingą saugumo jausmą užtikrinantis privalumas užliejimo atveju.

Abejingų nepaliekantis įtempiamų lubų tvarumas

Nors įtempiamų lubų kaina yra maža, tačiau tvarumo lygis – itin aukštas. Į šį privalumą tikrai turėtų atkreipti dėmesį visi žmonės, kurie gyvena daugiabučiuose  bei turi mėgstančius šiek tiek virš galvos patrypčioti kaimynus. Net patiriant itin didelį spaudimą iš viršaus įtempiamos lubos tikrai nepraras pradinės formos, netrūkinės bei netrupės. Taip pat tvarumo aspektas svarbus žmonėms turintiems mažus vaikus. Aktyvūs vaikų žaidimai kartais neigiamai pakoreguoja namų apdailą ar interjero detales. Netikėtai į lubas numuštas kamuolys ar kitas vaiko žaislas nepadarys jokios neigiamos įtakos, nesugadins reprezentatyvaus įtempiamų lubų įvaizdžio, nesukels trūkinėjimo procesų.

Įtempiamų lubų priežiūra, kurios net nepajusite

Nepaisant mažos įtempiamų lubų kainos, jos net po daugelio metų nepraranda pradinės savo išvaizdos. Įtempiamos lubų sistemos nepraranda formos, išlieka idealiai lygios, neišblunka. Geriausia žinia ta, jog įtempiamų lubų techniniai sprendimai ant pečių neužkrauna sudėtingų, brangia kaina pasižyminčių priežiūros darbų naštos. Viskas ko reikia įtempiamų lubų priežiūrai – vandeniu sudrėkinta šluostė. Negana to, šią šluostę panaudoti teks tik kartą per kelis metus.

Įtempiamos lubos – būna išimčių

Tikrai pasitaiko nemalonių atvejų, kuomet pasikliaudami žema kaina įsigyjame nekokybišką daiktą ar pasinaudojame nekokybiška paslauga, kuri vėliau pareikalauja dar didesnių finansinių išlaidų, tačiau sakoma, jog kiekviena taisyklė turi išimčių. Šiuo atveju maloni išimtis – įtempiamų lubų konstrukcijos, kurios pradžiugins savo kaina ir išties nustebins netikėtai ilgu tarnavimo laikui.

Taigi, galutinė įtempiamų lubų kaina paaiškėja tik sudėliojus visus darbinius bei techninius niuansus.

Straipsniu talpinimas