Keltu iš Klaipėdos į Kylį

Keltu iš Klaipėdos į Kylį

Keltas Klaipėda Vokietija nė brangus, todėl populiarus
Keliavimas keltu vis populiaresnis. Tai patogus ir pigus būdas pasiekti reikiamą vietą. Kasmet vis daugiau keliautojų pasiryžta keliauti tokiu būdu. Keltas Klaipėda Vokietija yra itin mėgstamas maršrutas. Puikios apsipirkimo ir poilsiui tinkamos vietos, lankytini objektai ir svečios šalies pažinimas atveria naujas galimybes kiekvienam.
Plaukimas keltu turi savų privalumų ir trūkumų, tačiau atsižvelgiant į palankią kainą bei galimybę išplaukti iš Klaipėdos uosto beveik kasdien – keltas yra populiarus. Vykstant į Vokietiją iš Klaipėdos uosto, atplaukiama į Kylį. Keliautojai arba leidžia laiką jame, arba vyksta toliau. Todėl keltai į Kylį ir yra tokie turintys paklausą.
Pasilikusieji Kylyje dažniausiai laiką leidžia pramogaudami arba apsipirkinėdami. Senajame mieste daugiausia dėmesio sulaukia jūra ir paplūdimiai. Nenorintys ramiai gulėti ir kaitintis saulėje, gali rinktis vandens pramogas. Ypatingai populiarūs pasiplaukiojimai jachtomis, laivais, valtimis. Žvejams čia tikras rojus. Išsinuomojus valtelę galima leistis į žvejybą. Net ir paprastas pasivaikščiojimas leis pasijusti Kylio dalimi. Tik atvykus į čia pasijuntama tarsi visas gyvenimas būtų susijęs su jūra. Laivai, jachtos, įlanka, paplūdimiai, žvejai. Ne tik tai traukia turistus.
Įvairūs renginiai ir šventės kasmet pritraukia tūkstančius smalsių turistų. Kylio savaitė – viena iš žinomiausių švenčių. Jos metu burlaivių sportas tampa svarbiausiu miesto įvykiu. Šventė vykstanti kiekvienais metais birželio mėnesio gale labai mėgstama. Muzikos šou, burlaivių paroda ir daugybė kitų įdomių renginių teikia džiaugsmo tiek miesto gyventojams, tiek ir jo svečiams.
Keltas Klaipėda Vokietija puikiai tinka atostogoms. Kylio mieste poilsiautojai labai mėgsta pramogas. Muziejai, parodų centrai, gamta, šventės. Net ir išrankiausias turistas ras kažką įdomaus ir nepažinto. Kylio akvariumas – viena iš geriausių vietų bet kurio amžiaus lankytojams. Kur kitur, jei ne šiame mieste, kuris garsėja jūrų uostu ir jo istorija, pažinti jūrų pasaulį?

Bet visada yra bet… Keliauti keltu be automobilio yra nerealu, nebent Jūsų giminaičiai ar draugai Jus pasiims Kylio uoste. O keliaujant nuosavu automobiliu yra svarbu kas? Taip, teisingai, auto draudimas, kad kelionės metu nenutiktų tai, kas nutiko tiems, kurie neapsidraudė savo automobilio kelionės metu.
Tam, kad kelionė keltu būtų įsimintina nebūtina iš anksto kruopščiai jai ruoštis. Pakanka įsigyti bilietus, rezervuoti nakvynę ir išsirinkti lankomiausius objektus. Bet kuriuo atveju, atvykus į Kylį rasite ne tik tai, ką aprašo kiti keliautojai. Kiekvienas čia atranda kažką naujo ir įdomaus, todėl nereikėtų planuoti pamatyti labai daug lankytinų objektų, o geriau skirti laiką pasivaikščiojimams, kurių metu rasite tai, ko nesitikėjote.
Senasis jūrų uostas labai populiarus ir yra vertas turistų dėmesio. Vis daugiau keliautojų pasiryžta plaukti į Kylį ir puikiai praleisti laiką. Nesvarbu ar tai trumpa pažintinė išvyka, ar atostogos, tačiau įspūdžių tikrai pakaks. Svarbu tik išsirinkti labiausiai norimas aplankyti vietas.