Kursai Klaipėdoje

Kursai Klaipėdoje

Anglų kalbos kursai Klaipėdoje traukia ne vieną moksleivį

Kaip žinia, daugelis žinote, kad anglų kalba yra viena populiariausių pasaulyje, kurios pagalba bendrauja ir gali susikalbėti daugelis mūsų žydrosios planetos gyventojų. Bet ar tikite, kad be anglų kalbos įmanoma išsiversti? Ir aš manau, kad ne, nes mano gyvenimiška patirtis yra lyg koks pavyzdys, kad kalbos nemokėjimas gali pridaryti daug sunkumų.

Mano geraisiais jaunystės metais, kai aš dar lankiau vidurinę “rusų laikais”, kaip kalba šiuolaikiški senukai, pagrindine užsienio kalba visose vidurinėse mokyklose buvo rusų kalba, o anglų, tik šiaip, kaip papildančioji. Antrosios tai ir nesimokiau vien dėl to, kad buvau įsitikinęs, jos jos man gyvenime neprireiks. Nežinau dėl ko susiformavo mano tokia nuomonė, bet visiems kalbėjau ir tvirtinau, kad anglų kalbos nesimokysiu ir dėl to negaišiu laiko.

Žinoma, abėcėlę ir kitus anglų kalbos pagrindus išmokau dar iki mano tokios nuomonės susiformavimo momento, bet visos kitos žinios, mano smegenų buvo blokuojamos. Visuose trečiuose trimestruose taip ir buvau tempiamas už ausų, kad man išeitų ne 2, bet trys trimestro gale 🙂

Bėgo laikas, mano požiūris taip pat keitėsi iš paugliško ir darėsi vis rimtesnis, svaresnis. Keitėsi padėtis ir Lietuvoje. Išsikovojus nepriklausomybę ir laisvę, visiems lietuviams atsidarė varteliai į Europos šalis, į kurias nereikėjo vizų. Todėl verslininkai išvyko į kaimynines, kas toliau paverslauti ar ieškoti laimės. Ne išimtis ir aš, todėl metęs savo jūreivio karjerą, pradėjau ieškoti galimybių. Ir susidūriau su didele problema, kuri vadinosi anglų kalba. Be jos aš nežinojau nei kur, nei ko paprašyti. Todėl nusprendžiau užsisakyti anglų kalbos kursus. Paieškos prasidėjo.

Po neilgų paieškų susiradau kur teikiami kokybiški anglų kalbos kursai Klaipėdoje, todėl pasidomėjęs kas ir kaip vyksta iškart juos ir užsisakiau. Pradžioje maniau, kad man teks krimsti kalbą iš naujo ir bus reikalingi anglų kalbos kursai pradedantiesiems Klaipėdoje, nes viską buvau pamiršęs ir užslėpęs galvos atminties stalčiuke. Bet atlikęs įdomų testą, kurį man siūlė dėstytojas, kad nustatytų mano kalbos bagažo dydį, tai yra lygį sužinojome, kad nesu toks lopas kaip pats apie save galvojau. Ir kaip parodė lygio nustatymo skaičiukai, buvau pažengęs, o ne pradedantysis. Todėl anglų kalbos kursai Klaipėda suteikė man šansą ne tik atnaujinti žinias, bet jas dar ir patobulinti.

Kursai prašvilpė kaip viena diena, nes įkvėpimas buvo didžiulis, o ir testo lygio nustatymas, kad nesu lūzeris dar labiau pakėlė ūpą. O kai 20 akademinę valandą, tai yra paskutinę pamoką, vėl pasitikrinau testu, kurį vėl man pakišo mokytoja po nosim sužinojau, kad lygis ir žinios dar pagerėjo. Kad ateityje man reikės mokytis ne pradedančiųjų ar pažengusiųjų kursus, bet jau sustiprintus kursus beveik profesionalams.

Taigi, mokslas yra reikalingas, net ir tada jei manai, kad gyvenime jo nepavyks pritaikyti 😉